Biłgoraj Głosuje W Wyborach Samorządowych - zależy nam na Twoim udziale

Komitet wyborczy wyborcow niezalezni - logo

Głosuję na Niezależnych - wybieram świadomie

Razem kształtujemy
Przyszłość Biłgoraja

To miejsce, gdzie Twoje pomysły na rozwój Biłgoraja nabierają kształtu. Zapraszamy mieszkańców do dzielenia się uwagami i propozycjami zmian, które uczynią nasze miasto jeszcze lepszym. Każde zgłoszenie to cenny wkład w przyszłość Biłgoraja, tworząc przestrzeń pełną innowacji i wspólnoty. Razem możemy więcej – dołącz do nas w kreowaniu miejsca, w którym chcemy żyć.

Wszystkie zgłoszenia

Robert

SPORT I REKREACJA

Stworzenie boiska z nawierzchnią sztuczną, oświetleniem i trybunami, oraz montaż oświetlenia na treningowych boiskach przy OSIR.

15.02.2024

Aleksandra

KULTURA

Pomoc w organizacji zbiórek dla dzieci z Biłgoraja i okolic podczas festynów 'Dni Biłgoraja', wspierając lokalne potrzeby młodych.

18.02.2024

Jakub

KULTURA

Zapewnienie premier kinowych w dniu wydania, oferowanie napojów, przekąsek, oraz uruchomienie specjalnych promocji dla określonych grup.

22.02.2024

Robert Pawlos

SPORT I REKREACJA

Stworzyć przebieralnię tzw. "Drzwi do Lasu" dla społeczności morsów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo miłośnikom zimowych kąpieli.

26.02.2024

Marek

SPORT I REKREACJA

Utworzyć ogrzewaną halę pneumatyczną "Boisko ORLIK pod balonem", by umożliwić mieszkańcom całoroczne aktywności sportowe.

26.02.2024

Marek

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Rozbudować infrastrukturę przy "Zalewie w Biłgoraju", tworząc przestrzeń przyjazną i dostępną dla lokalnych przedsiębiorców.

26.02.2024