Biłgoraj Głosuje W Wyborach Samorządowych - zależy nam na Twoim udziale

Komitet wyborczy wyborcow niezalezni - logo

Głosuję na Niezależnych - wybieram świadomie

Wojciech Szczepański

Kandydat na radnego miasta Biłgoraja

Nazywam się Wojciech Szczepański, mam 47 lat. Urodziłem sięi mieszkam w Biłgoraju wraz z żoną Joanną i dwójką dzieci Adrianną i Maciejem. Swoje życie zawodowe rozpocząłem jako nauczyciel geografii w Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej. Od 2003 roku pracuję w fabryce mebli Black Red White. Obecnie zajmuję stanowisko Starszego Specjalisty ds. planowania produkcji.

Jestem osobą otwartą i chętnie angażującą się w różne akcje i wydarzenia w naszym mieście. Nie boję się nowych wyzwań, stąd mój udział w tegorocznych wyborach.

Mam wiele zainteresowań, a wśród nich muzyka, wędrówki górskie, narciarstwo oraz turystyka regionalna, którą najchętniej realizuję poprzez wyjazdy rowerowe w gronie niezawodnych przyjaciół.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym kieruję się zasadami uczciwości, lojalności oraz szacunku. Wartości chrześcijańskie, w których zostałem wychowany, wyznaczają kierunek mojego działania oraz stanowią pryzmat, przez który patrzę na sprawy mojej Ojczyzny, mojej Rodziny, moich Przyjaciół. Chciałbym, aby stały się one również fundamentem mojej pracy na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców. 

Zdecydowałem się kandydować w wyborach samorządowych, ponieważ głęboko wierzę, że możemy wspólnie pracować nad stworzeniem lepszego jutra dla Biłgoraja. Pragnę, aby nasze miasto było miejscem, w którym każdy mieszkaniec znajdzie dla siebie przestrzeń do życia, rozwoju i odpoczynku. Chcę, aby Biłgoraj był miastem, które rozwija się nie tylko ekonomicznie i kulturalnie, ale staje się także przykładem zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko. Moim celem jest, aby mieszkańcy Biłgoraja mogli cieszyć się wysoką jakością życia, w zdrowym i bezpiecznym otoczeniu, co osiągniemy poprzez dialog, współpracę i zaangażowanie w lokalne inicjatywy. Wierzę, że razem możemy uczynić Biłgoraj miastem pełnym perspektyw i możliwości, do którego z dumą będziemy wszyscy należeć, a nasze dzieci chętnie do niego powracać.

Odkryj mój okręg wyborczy. Zobacz jakie ulice wchodzą w jego skład i gdzie możesz oddać na mnie swój głos.