Biłgoraj Głosuje W Wyborach Samorządowych - zależy nam na Twoim udziale

Komitet wyborczy wyborcow niezalezni - logo

Głosuję na Niezależnych - wybieram świadomie

Wiktoria Pogudz

Kandydatka na radną miasta Biłgoraja

Wiktoria Pogudz, 20-letnia studentka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Biłgoraj jest miejscem mojego dzieciństwa, miastem, które ukształtowało mnie jako osobę. Po zakończeniu studiów planuję powrócić i przyczynić się do rozwoju naszej wspólnoty, aby stała się ona przyciągającym i dynamicznie rozwijającym się miejscem.

Moim celem jako kandydatki na radną jest wspieranie działań na rzecz poprawy sytuacji gospodarczej w Biłgoraju, aby nasze miasto stało się atrakcyjne dla inwestorów i przyjazne przedsiębiorcom. Wierzę, że Biłgoraj ma ogromny potencjał, który można wykorzystać do stworzenia lepszych warunków dla obecnych i przyszłych pokoleń. Pragnę, aby Biłgoraj był miejscem, w którym młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje i talenty. Jestem przekonana, że poprzez aktywne działania i inwestycje możemy stworzyć więcej przestrzeni dla młodzieży, gdzie będą mogli oni aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje zainteresowania.

Nie mniej ważne jest dla mnie wsparcie osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz troska o naszych mniejszych braci – porzucone i bezdomne zwierzęta. Chciałabym pracować nad rozwiązaniami, które zapewnią pomoc potrzebującym, zarówno ludziom, jak i zwierzętom. 

Jeżeli podzielacie moją wizję Biłgoraja jako miejsca pełnego możliwości, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, serdecznie zapraszam do oddania na mnie głosu w nadchodzących wyborach. Razem mamy siłę wprowadzać pozytywne zmiany i budować miasto przyjazne, otwarte i pełne życia.

Odkryj mój okręg wyborczy. Zobacz jakie ulice wchodzą w jego skład i gdzie możesz oddać na mnie swój głos.