Biłgoraj Głosuje W Wyborach Samorządowych - zależy nam na Twoim udziale

Komitet wyborczy wyborcow niezalezni - logo

Głosuję na Niezależnych - wybieram świadomie

Agata Jezierska

Kandydatka na radną miasta Biłgoraja

Agata Jezierska, magister filologii angielskiej, obecnie jestem zaangażowana w prowadzenie rodzinnego biznesu. Muzyka to moja życiowa pasja, dodająca mi energii i inspiracji każdego dnia. Jako miłośniczka zwierząt, w domu mam trzy psy, które są dla mnie nie tylko towarzyszami, ale również częścią rodziny.

Moja kandydatura na radną Biłgoraja motywowana jest przekonaniem o potrzebie rozwoju naszego miasta, tak by było jeszcze lepsze dla mieszkańców i przyjazne środowisku. Chciałabym przyczynić się do rewitalizacji parków i przestrzeni zielonych, by stworzyć miejsca do wypoczynku na łonie natury, gdzie każdy, wraz ze swoimi zwierzętami, mógłby bezpiecznie spędzać czas. Jednym z głównych celów mojej działalności jest rewitalizacja parków i innych przestrzeni zielonych, co pozwoli na stworzenie miejsc, gdzie każdy z nas będzie mógł cieszyć się kontaktem z naturą. Marzy mi się Biłgoraj, w którym moje psy oraz psy innych mieszkańców będą mogły bezpiecznie biegać i bawić się na zielonych terenach.”

Ponadto, zależy mi na zagospodarowaniu terenów wokół naszej rzeki oraz stworzeniu bulwarów, które będą miejscem relaksu, spotkań towarzyskich i rekreacji dla wszystkich mieszkańców. Pragnę, aby były to przestrzenie żywe, tętniące życiem i dostępne dla każdego, kto pragnie odpocząć na łonie natury.

Ważnym aspektem mojej kampanii jest również dbałość o potrzeby młodych ludzi w Biłgoraju. Chciałabym, aby w naszym mieście powstało więcej miejsc i inicjatyw skierowanych do młodzieży, umożliwiających rozwijanie ich pasji, talentów i zainteresowań. Wierzę, że przez wspieranie młodych, inwestujemy w przyszłość całej naszej społeczności.

Moja kandydatura to nie tylko obietnice, ale przede wszystkim gotowość do pracy i zaangażowania w realizację projektów, które zmienią Biłgoraj na lepsze. Razem możemy więcej, a moja pasja, energia i doświadczenie są gotowe służyć tej wspólnej sprawie. Razem sprawmy, by Biłgoraj był miastem, w którym chce się żyć.

Odkryj mój okręg wyborczy. Zobacz jakie ulice wchodzą w jego skład i gdzie możesz oddać na mnie swój głos.