Biłgoraj Głosuje W Wyborach Samorządowych - zależy nam na Twoim udziale

Komitet wyborczy wyborcow niezalezni - logo

Głosuję na Niezależnych - wybieram świadomie

Adrian Hajduk

Kandydat na radnego miasta Biłgoraja

Mając wykształcenie wyższe i będąc ojcem dwójki dzieci, moje życie zawodowe podzieliłem między pracę w starostwie powiatowym w Biłgoraju a działalność przedsiębiorczą. Moje doświadczenie zawodowe połączone ze zrozumieniem potrzeb naszej lokalnej społeczności i zaangażowaniem w życie miejskie zdobyte kolejnymi etapami mojego życia skłoniło mnie do podjęcia decyzji o kandydowaniu na radnego.

Moim głównym celem jest przyczynienie się do rozwoju gospodarczego Biłgoraja. Wierzę, że poprzez skuteczne strategie i inicjatywy możemy sukcesywnie zwiększać budżet miasta, co w konsekwencji przyczyni się do poprawy jakości życia wszystkich mieszkańców. Zdaję sobie sprawę z wyzwań, przed jakimi stoi nasze miasto, w tym z problemu migracji młodych ludzi. Pragnę zainicjować projekty, które zatrzymają naszą młodzież, dając im perspektywy rozwoju zawodowego i osobistego na miejscu.

Jestem przekonany, że moje doświadczenie zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, pozwoli mi na efektywne działanie na rzecz miasta i jego mieszkańców. Moje podejście opiera się na dialogu, otwartości na potrzeby społeczności oraz na współpracy z innymi członkami rady miasta, by wspólnie podejmować decyzje najkorzystniejsze dla naszego wspólnego dobra.

Chcę być radnym, który nie tylko słucha, ale i działa. Moim zamiarem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które przyciągną nowe inwestycje, wspierać będące już w mieście firmy i stworzą nowe miejsca pracy. Zależy mi na rozwoju infrastruktury miejskiej, która będzie sprzyjać zarówno rekreacji, jak i biznesowi.

Angażując się w życie publiczne, chcę pokazać, że razem możemy zbudować silne, prosperujące i szczęśliwe miasto, do którego każdy z nas będzie dumnie przynależał. Liczę na Państwa zaufanie i wsparcie w nadchodzących wyborach. Razem sprawimy, że Biłgoraj stanie się miastem pełnym możliwości dla nas i naszych dzieci.

Odkryj mój okręg wyborczy. Zobacz jakie ulice wchodzą w jego skład i gdzie możesz oddać na mnie swój głos.