Biłgoraj Głosuje W Wyborach Samorządowych - zależy nam na Twoim udziale

Komitet wyborczy wyborcow niezalezni - logo

Głosuję na Niezależnych - wybieram świadomie

Tomasz Grabias

Kandydat na radnego miasta Biłgoraja

Mam na imię Tomasz Grabias, mam 57 lat, jestem żonaty i mam trójkę dzieci. Od lat aktywnie uczestniczę w życiu społeczności Biłgoraja. W latach 2007-2015 miałem zaszczyt dwukrotnie pełnić funkcję Przewodniczącego Rady Osiedla Różnówka, gdzie z pasją angażowałem się w obronę Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum nr 2 przed likwidacją.

Moje działania skupiły się na rozbudowie i modernizacji infrastruktury naszego miasta. Z inicjatywy, którą wspólnie realizowaliśmy, powstał chodnik przez Park Różnówka, łącznik ulic Rataja i Zieloną, a także modernizacja ulic: Sobieskiego, Kruczej i Jaśminowej. Przy Szkole Podstawowej nr 4 powstało boisko „Orlik” wraz z placem zabaw, co jest dowodem na to, że potrafimy tworzyć przestrzeń przyjazną najmłodszym mieszkańcom. Realizacja kanalizacji sanitarnej oraz modernizacja ulic: Włosiankarskiej, Polnej, Zielonej i Parkowej to kolejne kroki ku lepszemu Biłgorajowi.

Nie mniejsze znaczenie miała gruntowna przebudowa Alei Jana Pawła II, gdzie zrealizowaliśmy bezpieczne przejście dla pieszych. Wasze zaangażowanie umożliwiło również instalację kolektorów słonecznych, co świadczy o naszej trosce o środowisko i przyszłość energetyczną miasta.

Jako radny, dzięki Państwa wsparciu, przyczyniłem się do realizacji ważnych inwestycji, takich jak modernizacja ulic: Ligi Obrony Kraju, Matejki, Witosa czy Batorego, a także poprawa oświetlenia i bezpieczeństwa na wielu ulicach. Kontynuujemy prace nad ulicą Magnoliową oraz tworzeniem nowych miejsc parkingowych i chodników, co znacznie poprawia komfort życia mieszkańców.

Moje serce i działania zawsze były i będą z Biłgorajem i jego mieszkańcami. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i zaufanie. Razem możemy więcej i razem nadal będziemy pracować na rzecz naszego wspólnego dobra.

Odkryj mój okręg wyborczy. Zobacz jakie ulice wchodzą w jego skład i gdzie możesz oddać na mnie swój głos.